Podnikněte výlet do jiné dimenze k odstranění problémů

Máte nějaký zdravotní, psychický či vztahový problém? Trpíte depresemi, fobiemi, nedostatkem sebevědomí, nic se vám nedaří a ten pravý se do vás stále ne a ne zamilovat? Pak jste skvělým adeptem na výlet do svého podvědomí pomocí emočních energetických terapií.

Emoční energetické terapie představují metodu, která pomáhá odhalit příčiny problémů, které jsou vždy spojeny s nějakou formou strachu nebo nejistoty. Každý si určitě alespoň jednou prošel tím, že se za každou cenu snažil nebýt sám, i když právě probíhající vztah nefungoval. Chtěl se vyhnout dotěrným otázkám okolí typu: „Ty jsi pořád sám / sama? Proč prostě někoho nesbalíš?“, nebo „To tě zase nechal / a? Co budeš teď dělat? A co se vlastně stalo?“ Zpravidla následují nepříjemné hodinové výslechy, které nám uleví stejně jen na chvilku a pak následuje rychlé hledání „náhrady“. Tento kolotoč se pak po určité době znovu opakuje.

Právě v tuto chvíli ale následuje klíčový okamžik. Představte si, jako byste byli jen malou figurkou, kterou by najednou někdo zastavil a řekl: „Počkej, zastav se, proč se ti tohle všechno děje? Proč se to pořád opakuje? V čem je problém?“ „Aha, to je ono, vždyť já vlastně nevím, v čem by měl být problém.“ Jistě se mnou budete souhlasit, že tohle vás pravděpodobně napadne. Možná, že ještě s dodatkem, že „problém není ve mně, ale v ní / v něm“. Proč ale přitahujete lidi a situace, které neodpovídají vašim snům? Stačí se jen spojit se svým podvědomím a odhalit „jádro pudla“.

Pomocí emoční energetické terapie se za asistence terapeuta uvolníte a dostanete se do „hladiny alfa“. Je to jako, kdybyste lehce spali, ale přitom stále vnímáte své okolí. Podíváte se vnitřním zrakem na své tělo a zjistíte, na jakém místě sedí „žába na pokličce“ a brání volnému průchodu energie. V tuto chvíli začíná ta pravá cesta za dobrodružstvím. Navážete kontakt se svým podvědomím a společně zapátráte po příčině vašeho problému. Možná zjistíte, že se vám již po staletí v různé formě opakuje jedna a ta samá situace, která končí vždy stejně špatně. Váš problém totiž mohl vzniknout v některém z vašich minulých životů. Také je dost možné, že se na vás „přilípla“ nějaká zbloudilá duše, která měla podobný osud jako vy a chce s vaší pomocí svůj problém vyřešit a dostat se pryč. Přišla k vám totiž s upozorněním, co udělat, aby byl váš život lepší. Nebo vám přinesla důležitou zprávu, která může změnit váš život.

Ke splnění svých přání již nepotřebujete Arabelin prsten, stačí udělat první krok a poznat sám / sama sebe pomocí emočních energetických terapií.